• Новак
200pcs SMD исклученост 0603 8P4R 2*4P 4.7 К 4K7 ohm Мрежа Отпорник низа

200pcs SMD исклученост 0603 8P4R 2*4P 4.7 К 4K7 ohm Мрежа Отпорник низа

DEN 90.24

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
vanxy
Тип:
Фиксна Отпорник
Состојба:
Нови
Технологија:
густата филм
Број На Модел На:
Стандард
Пакет Тип:
Surface Mount
Отпор Толеранција:
5%
Номинална моќност:
1/16W
Температурата Коефициент:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат