• Новак
  • -19 %
[БЕЛА]NI двојно слајд fader potentiometer B10K 5.4 CM 54MM potentiometer--10pcs/многу

[БЕЛА]NI двојно слајд fader potentiometer B10K 5.4 CM 54MM potentiometer--10pcs/многу

DEN 2916.00
DEN 3600.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Номинална моќност:
-
Тип:
Слајд Potentiometer
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
-75-80
Технологија:
метални легури
Отпор Толеранција:
5
Max. Оперативен Напон:
-
Бренд Име:
RONGLAN
Број На Модел На:
B10K 54MM
Состојба:
Нови

Со стоката дадена додека купуваат