• Новак
105 1uF 450V 10pcs CBB Полипропилен филм capacitor теренот 15mm 105 1uF 450V

105 1uF 450V 10pcs CBB Полипропилен филм capacitor теренот 15mm 105 1uF 450V

DEN 60.48

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип:
Керамички-dielectric Capacitor
Пакет Тип:
преку дупка
Температурата На Работа:
Стандард
Номинална Напон:
450V
Структура:
Фиксна Capacitor
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
450V 105 1UF
Бренд Име:
КЕНТАКИ ПОБЕДИ РОБОТ
боја:
бургундија
Примена:
Општа Намена
capacitance:
1UF

Со стоката дадена додека купуваат