• Новак
  • -10 %
Zhaoru 925 Sterling Silver Enamal Pendant Шарм Одговара Пандора Хривнија & Алка & Ѓердан DIY парична Казна Накит Шарм Ниту еден Камен

Zhaoru 925 Sterling Silver Enamal Pendant Шарм Одговара Пандора Хривнија & Алка & Ѓердан DIY парична Казна

DEN 510.00
DEN 566.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
ZHAORU
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Обликотшема:
правоаголник
Certificate Type:
NGSTC
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
13*10.5 mm
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
ZP2046-1
Главниот Камен:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат