• Новак
Beadsnice ID26874 нов врвен квалитет на рачно изработени сребрени накит од 925 sterling silver pendant кауција

Beadsnice ID26874 нов врвен квалитет на рачно изработени сребрени накит од 925 sterling silver pendant кауција

DEN 282.24

Достапност
Достапно за нарачка


pendant кауција
Ви благодариме за се заинтересирани во нашите производи !
Опис : Име Beadsnice ID26874 нов врвен квалитет на рачно изработени сребрени накит од 925 sterling silver pendant кауција Бренд beadsnice Големина 5mm Тежина 0.35 g цврст Материјал sterling silver не позлатен Количество 5pcs
ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи. Превозот Време : Ние ќе accorrding вашиот режим на despatch брод предмети. Ако немаат посебни барања предмети ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата. Превозот Адреса (Многу важно) Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса. Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите наредби Ние исто така снабдување До превозот надомест. Плаќање : не прифаќаме сите плаќања како што се : ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА? Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers. ЗОШТО КУПИ ОД НАС? 1. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ 2. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО 3. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРААТ 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ќе ве молам пишете ни веднаш на ? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок. За нас Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
ГТЦ
Страна Камен:
Никој
Сертификат Број:
GD02095
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
26874
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Никој
Бренд Име:
beadsnice
Шарм Тип:
Круг
Веб-сајт:
www.beadsnice.com
Големина:
5mm
Боја:
Сребро.
Метали Тип:
925 Sterling silver
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тежина:
0.35g

Со стоката дадена додека купуваат