• Новак
8-9mm Ориз Форма Слатководни Бисер Лабава Монистра Влакно 37cm,DIY Вистински Бисер Монистра

8-9mm Ориз Форма Слатководни Бисер Лабава Монистра Влакно 37cm,DIY Вистински Бисер Монистра

DEN 1809.60

Достапност
Достапно за нарачка


Името 8-9mm Ориз Форма Слатководни Бисер Лабава Монистра Влакно 37cm,DIY Вистински Бисер Монистра Бисер Големина 8-9 мм Бисер Боја бело Влакно Должина 37 цм

Спецификацијата

Бренд Име:
RIANCY
Објектот Форма:
Овална Форма
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Квалитет:
AA
Големина На Бисер:
8-9mm
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
OL002
Објектот Тежина:
24g
Certificate Type:
ЦВА
Сертификат Број:
010128124516
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
бисер големина:
8-9mm
бисер боја:
Бела
бисер монистра:
лабава монистра
бисер влакно ѓердан:
вистински бисер монистра
лабава бисер:
природен бисер ѓердани

Со стоката дадена додека купуваат