• Новак
  • -40 %
[ЦРНА ОСИЛ] 925 Sterling Silver парична Казна Накит Сетови Трендовски Ангажман Свадба Ѓердан+Earring за Жените PT160

[ЦРНА ОСИЛ] 925 Sterling Silver парична Казна Накит Сетови Трендовски Ангажман Свадба Ѓердан+Earring за Жените

DEN 785.00
DEN 1308.96

Достапност
Достапно за нарачка


Производи Детали
Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавна-конвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајна
Квалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!
Траен и Анти-избледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светла
Сребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%
Производи Покаже
Пакување Секоја ставка може да се добие кутија како подарок
Прашања од клиентите 1. Што е со превозот? Epacket (САД слободни) E stimated време:12-20 дена Ali Express Стандард на Превозот. E stimated време:15-60 дена Цел>= 200$ бесплатен превозот преку DHL. E stimated време: 3-7 дена Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со твоите следење no : ( ја копирате на пребарувачот). 2. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. Транспорт време е за 3-7 работни дена.(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно!Ве молиме да се увери и доверба нас, Ние нема да ја напушти која и информации за нас.)
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
3. Дали постојат какви било царински давачки?
Ние обично се прогласи за најниска цена за да се избегне царинските давачки. Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. Затоа, ве Молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да платени царинските давачки. 4. Дали бојата падне или да се претвори црно?
Направени од Фунта сребро , траен и не бледнее, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.
5. Дали постои било каков проблем во врска со големина?
Ве молиме строго според нашите мерења на методот на купување.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Црна Осил
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Certificate Type:
NGTC
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
PT160
Стил:
Романтични

Со стоката дадена додека купуваат