• Новак
  • -40 %
Leige Накит Природна Розова Morganite Прстен Годишнината Прстен Круг Намали Розова Скапоцен Камен 925 Sterling Silver Solitaire Прстен Подароци

Leige Накит Природна Розова Morganite Прстен Годишнината Прстен Круг Намали Розова Скапоцен Камен 925 Sterling

DEN 9331.00
DEN 15552.00

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Morganite Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.3 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Спецификацијата

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Пинк
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Стил:
Симпатична/Романтичен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Morganite
Повод:
Ангажирање
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
RBR77248-П
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Со стоката дадена додека купуваат