• Новак
  • -30 %
Цвет Дизајн 7mm Слатководни Бисер Вистински 925 Sterling Silver парична Казна Накит рачно изработени Празен Круг Студ Обетки За Жени

Цвет Дизајн 7mm Слатководни Бисер Вистински 925 Sterling Silver парична Казна Накит рачно изработени Празен

DEN 783.00
DEN 1118.88

Достапност
Достапно за нарачка


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!

Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
Стандард
Certificate Type:
GDTC
Повод:
Свадба
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
00
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Главниот Камен:
бисер
Бренд Име:
magicodes
is_customized:
No
Големина На Бисер:
6-7mm
Стил:
Канцеларија/кариера

Со стоката дадена додека купуваат