• Новак
  • -40 %
Leige Накит Топаз Ветување Прстен Швајцарската Сини Топаз Прстен Ноември Birthstone Круг Намали Сина Скапоцен Камен 925 Sterling Silver Подароци

Leige Накит Топаз Ветување Прстен Швајцарската Сини Топаз Прстен Ноември Birthstone Круг Намали Сина Скапоцен

DEN 2736.00
DEN 4560.00

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд : Leige Накит Главен Камен : Швајцарската сини топаз Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.68 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Спецификацијата

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Стил:
Симпатична/Романтичен
Главниот Камен:
топаз
Поставување Тип:
Рамки Поставување
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Ангажирање
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
RBR77248-ST

Со стоката дадена додека купуваат