• Новак
  • -35 %
Природните слатководни бисер свадба прстен, прекрасна прилагодливи прстен за жените, 925 сребрен накит, девојка ангажман роденденски подарок

Природните слатководни бисер свадба прстен, прекрасна прилагодливи прстен за жените, 925 сребрен накит, девојка

DEN 412.00
DEN 633.60

Достапност
Достапно за нарачка


Име на производ Природните слатководни бисер свадба прстен, прекрасна прилагодливи прстен за жените, 925 сребрен накит, девојка ангажман роденденски подарок Бисер Форма
копчето Бисер Бисер Големина 9-10мм слатководни бисер Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела ,розова,виолетова бисер боја
Пакет накит кутија
.

Спецификацијата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
бел бисер прстен, розова бисер прстен, виолетова бисер прстен
Бренд Име:
RIANCY
Пол:
Жените
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Копче
Големина На Бисер:
9-10мм
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R2021
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Сертификат Број:
15418125411
Страна Камен:
бисер
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
слатководни бисер боја:
бела пурпурна розова бисер боја
природен бисер големина:
9-10мм бисер прстен
Бисер Квалитет:
AAAA

Со стоката дадена додека купуваат