• Новак
Месечината Пијано Бренд На Луксузни Зелена Природни Калцедон Вода Капка 925 Sterling Silver Pendant Ѓердани Жените Накит Партија Подарок

Месечината Пијано Бренд На Луксузни Зелена Природни Калцедон Вода Капка 925 Sterling Silver Pendant Ѓердани

DEN 662.40

Достапност
Достапно за нарачка


Сите производи се внимателно паркирани за да се избегне можна штета во превозот, па тоа е речиси невозможно да се биде demaged. Ако било breakness во превозот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Плаќање :
1.Зачувам,Кредитна картичка, Paypal и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратката се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан.
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно.
Сите керамички производи се handmaking па не се истите оние. тие има мала разлика се должи на рачно производство. па ве молиме да ужива во уметноста на handmaking.
По продажбата и повратни информации :
Contat нас, ако имате било каков проблем пред да ја напуштат повратни информации. ние ќе sovle сите проблем!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
102026061303264
Главниот Камен:
калцедон
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Pendant Големина:
19.2 мм*14.3 mm
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Стил:
Класичен
Бренд Име:
месечината&пијано
Метал Печат:
925,Фунта
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани

Со стоката дадена додека купуваат