• Новак
  • -35 %
LicLiz Слатководни Бисер Студ Обетки 925 Sterling Silver Кубни Циркони Earring Studs Пост Прободен Плоштадот Earing Жените LE0326

LicLiz Слатководни Бисер Студ Обетки 925 Sterling Silver Кубни Циркони Earring Studs Пост Прободен Плоштадот

DEN 343.00
DEN 527.04

Достапност
Достапно за нарачка


Име На Производ : Слатководни Бисер Студ Обетки 925 Sterling Silver Кубни Циркони Earring Studs Пост Прободен Плоштадот Earing Жени
Метал : 100% Реално 925 Фунта Сребро Обетки Студ
Mainstone : Создадена Слатководни Бисер Студ Обетки
Друг Камен : Круг Намали Бела Кубни Циркони Студ Обетки Жени
Позлата : Бело Злато Позлатен Пост Обетки
Облик : Сребро Геометриски Плоштадот Студ Обетки
Бесплатен Подарок : Кадифе Торба + Сребро Бришење Сребро.

Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LicLiz
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
LE0326
Обликотшема:
Круг
Страна Камен:
бисер
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
Други
Назад Наоѓање:
Пост Обетки Студ
Име на производ:
Слатководни Бисер Студ Обетки
позлата:
Бело Злато Позлатен Пост Обетки Студ
Mainstone:
Круг Намали Кубни Циркони Студ Обетки 925
функција 1:
Сребро Слатководни Бисер Обетки Студ
функцијата 2:
Уво Пирсинг Обетки Studs Дами
Функција 3:
925 Сребрен Плоштадот Студ Обетки
Функцијата 4:
Бела Голем Камен Шарм Студ Earring
Функцијата 5:
Сребро CZ Уво Studs
Функција 6:
Цирконот Бисер Обетки Жени
Функцијата 7:
Трговија На Големо / Капка Превозот / Прилагодување Услуги

Со стоката дадена додека купуваат