• Новак
  • -16 %
Природни црвени гранат камен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver Домот Едноставна компактен плоштадот жените gril партија Накит

Природни црвени гранат камен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver Домот Едноставна компактен

DEN 1210.00
DEN 1440.00

Достапност
Достапно за нарачка


Природни црвени гранат камен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver Домот Едноставна компактен плоштадот жените gril партија Накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $30 е цената на еден прстен.
(2) прстен големина : Овој прстен е прилагодлива големина , погоден за големината на НАС верзија 6-8. Ве молиме погледнете го вашиот прстен големина. Ако вашиот прстен големината не е во овој опсег, ве молиме ги споделите со нас. ви благодариме.
(3) на Овој прстен е Platinum позлатен и роуз злато позлатен два стилови, ве молиме да ни кажете на кој стил ви се допаѓа.
Инаку ние ќе ја испрати на Платина позлатен боја стандардно.
Главната скапоцен камен : природни гранат, камен Големина : 1p4*4mm,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Спецификацијата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
SC
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
jzj2084
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
CertificateType:
CNAS
Главниот Камен:
гранат
Обликотшема:
Плоштад
боја:
Црвена
Главната Скапоцен Камен:
природен камен гранат
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна камен:
Цирконот

Со стоката дадена додека купуваат