• Новак
  • -45 %
Јас&Zuan Слатководни Бисер Прстен за Жените S925 Фунта-сребро-накит Бела Образован Дијаметар од 9~10мм Бисер Прстен Лејди Додатоци

Јас&Zuan Слатководни Бисер Прстен за Жените S925 Фунта-сребро-накит Бела Образован Дијаметар од 9~10мм Бисер

DEN 753.00
DEN 1368.00

Достапност
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Јас&Zuan Слатководни Бисер Прстен за Жените S925 Фунта-сребро-накит Бела Образован Дијаметар од 9~10мм Бисер Прстен Лејди Додатоци
Слатководни Бисер Прстен за Жени
925 Фунта-сребро-накит
Прстени Големина : 28mm*19mm*13mm
Парична казна или Мода : парична Казна
Метали Тип : 925 Sterling Silver
Камен : Образован Слатководни Бисери
Боја : Бела
Shapepattern : Круг
ccasion : Забава/Работа/Свадбата
Тежина : 3.9 g

Спецификацијата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
CertificateType:
ГТЦ
Број На Модел На:
925
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Главниот Камен:
бисер
Бренд Име:
l&zuan
Сертификат Број:
бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Големина На Бисер:
9-10мм
Прстени Големина:
28mm*19mm*13mm
боја:
Бела
слатководни:
бисер прстен
Прстен за Жени:
925
фунта-сребро-накит:
Образован
Големина:
9~10мм

Со стоката дадена додека купуваат