• Новак
  • -10 %
Вистински Природен Опал Накит Овална 7x9mm Multicolor Опал Прстен 925 Фунта Сребрена Свадба Прстени за Жените Прилагодливи Прстени Големина

Вистински Природен Опал Накит Овална 7x9mm Multicolor Опал Прстен 925 Фунта Сребрена Свадба Прстени за

DEN 1252.00
DEN 1391.52

Достапност
Достапно за нарачка


Вистински Природен Опал Накит Овална 7x9mm Multicolor Опал Прстен 100% 925 Фунта Сребрена Свадба Прстени за Жените Прилагодливи Прстени Големина
Опис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : Природни Опал Прстен Големина(приближно) : Прилагодлив Прстен Големина
*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.
Функција :
1)Материјал : метал како discription
2)Боја : како на сликата прикажани
3)Пакет : Пакет на објектот со кутија за накит
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Спецификацијата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
DH CH
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Главниот Камен:
опал
Обликотшема:
Круг
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Бренд Име:
DJ CH
Број На Модел На:
DR001R
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
опал накит:
оган опал прстен
Бел Опал:
свадба накит
Facotry директно Накит:
сребрен накит
Пол:
Жените
Метали Тип:
925 Sterling silver
Камен:
природни опал
Големина:
Adjustable Rings Size
Моден Прстен:
моден накит
опал прстен:
опал бенд
Опал дизајни :
природни опал накит

Со стоката дадена додека купуваат