• Новак
класичен голема барок природни свежа вода бисер студ earring долго earring 925 sterling silver пердув студ earring парична казна накит

класичен голема барок природни свежа вода бисер студ earring долго earring 925 sterling silver пердув студ

DEN 5568.00

Достапност
Достапно за нарачка


барокот природни свежа вода бисер студ earring
925 sterling silver со кубни циркон пердув
долго earring
бидејќи е природен бисер
секој пар од нив е форма е слична, не е иста
случајно испрати
можеби постојат некои точки на површината бисер
тоа е нормално
ова не е проблем на квалитетот
ps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 10-35$ повеќе
Ставање Наредби& Плаќања :
Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
За Превозот :
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 10-60 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во рок од 1 дена од денот на пристигнувањето.објектот треба да биде во неговата оригинална состојба во origindal пакет .100% наплата за продажба цена.превозот и осигурување не се враќа.

Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Пердув
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Certificate Type:
ЦВА
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
miyi

Со стоката дадена додека купуваат