• Новак
Koraba Парична Казна Накит Природни Зелени Калцедон Ахат Pendant Ѓердан Баба Ruyi Џемпер Синџир На Модни Подарок Бесплатен Превозот

Koraba Парична Казна Накит Природни Зелени Калцедон Ахат Pendant Ѓердан Баба Ruyi Џемпер Синџир На Модни Подарок

DEN 1910.40

Достапност
Достапно за нарачка


Шарени музеј природни автентични jade ахат смарагд змеј pendant ѓердан џемпер синџир pendant мода подароци накит

Спецификацијата

Бренд Име:
koraba
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Jade
Метали Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Certificate Type:
GDTC
Стил:
Класичен
Повод:
Годишнина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна

Со стоката дадена додека купуваат