• Новак
  • -40 %
[ЦРНА ОСИЛ] Цвет 3.2 g 925 Фунта Сребрен Накит Црн Камен Ангажман Прстени за Жените Круг Циркон Свадба Прстен C416

[ЦРНА ОСИЛ] Цвет 3.2 g 925 Фунта Сребрен Накит Црн Камен Ангажман Прстени за Жените Круг Циркон Свадба Прстен

DEN 384.00
DEN 639.36

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Нео-Готски
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Сертификат Број:
12171918849
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Црна Осил
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
C416
is_customized:
Yes
CertificateType:
CNAS
Главниот Камен:
Цирконот
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Со стоката дадена додека купуваат