• Новак
  • -45 %
LAMOON Вистински 925-Sterling-Сребрена Пурпурна Аметист Природни скапоцен камен 4PCS Накит Сетови парична Казна Накит за Жените Свадба Подарок V031-1

LAMOON Вистински 925-Sterling-Сребрена Пурпурна Аметист Природни скапоцен камен 4PCS Накит Сетови парична Казна

DEN 1599.00
DEN 2907.84

Достапност
Достапно за нарачка


【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : 925 Sterling Silver Природни Пурпурна Аметист Накит Сетови
【Главниот Камен】 : 10*8мм Овална Пурпурна Природни Аметист
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : Роза Злато Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира

Спецификацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
V031-1
Метал Печат:
925,Фунта
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Главниот Камен:
Аметист
Стил:
Симпатична/Романтичен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
LAMOON

Со стоката дадена додека купуваат