• Новак
925 Sterling Silver Цреша Отвори Прстен Слатка Романтична Прстени За Жените Рачно Изработени Оригинални Дизајн Парична Казна Накит

925 Sterling Silver Цреша Отвори Прстен Слатка Романтична Прстени За Жените Рачно Изработени Оригинални Дизајн

DEN 619.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Сертификат Број:
102026068004560
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Растенијата
Главниот Камен:
Никој
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
Број На Модел На:
yjz18002
Бренд Име:
месечината&пијано

Со стоката дадена додека купуваат