• Новак
  • -18 %
Hourglass Спирала Зеленчук Slicer Морков И Краставица Глупак Julienne Машина Нож За Лупење Grater Овошје Зеленчук Кујнски Алатки

Hourglass Спирала Зеленчук Slicer Морков И Краставица Глупак Julienne Машина Нож За Лупење Grater Овошје Зеленчук

DEN 195.00
DEN 237.60

Достапност
Достапно за нарачка

Hourglass Спирала Зеленчук slicer морков и краставица глупак julienne машина нож за лупење Grater Овошје Зеленчук Кујнски Алатки
Име : завртка тема уред за сечење
Производ материјал : ABS+ нерѓосувачки челик
Производ големина : 13*7cm( Совет : прирачник за мерење, мала грешка )
Производ во боја : како што е прикажано на Слика

Спецификацијата

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Graters
Број На Модел На:
A042-M
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
GOUGU
Текстурата на материјалот:
ABS+ нерѓосувачки челик
Спецификации:
13*7cm
Боја:
Зелена, портокалова, црна

Со стоката дадена додека купуваат