• Новак
  • -23 %
2018 пролет облека за момчиња и девојчиња тексас јакна децата облека Памук Детска облека со висок квалитет грб бебе облека

2018 пролет облека за момчиња и девојчиња тексас јакна децата облека Памук Детска облека со висок квалитет

DEN 892.00
DEN 1158.72

Достапност
Достапно за нарачка


Напомена : Пред купувањето, ве молиме контактирајте со продавачот да добиете детални информации, или да ја напуштат кратка масажа за детето висина и тежина, и затоа може да ви послужи подобро
Големина на Табелата (cm)
големина
платно е должината
Биста*2
Рамо ширина
Sleeve
се препорачува висина
24 M
38
34.5
31
36
75-85
3 T
41
36
32
39
86-95
4 T
44
37.5
33
42
96-105
6 T
47
39
34
45
106-115
8 T
50
40.5
35
48
116-125
10 T
53
42
36
51
126-135
1inch = 2.54 см 1cm=0.393 инчен
· Ве молиме љубезно дозволете 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.
· Боите на производите може да биде малку различен од вистински бои, бидејќи на различни екрани и светлина.
Важна Забелешка : Бесплатен Превозот За Надградба
Ако тежината на вашата нарачка помалку 2kg . За следната дестинација земји,превозот метод ќе се надгради за да се e Packet за слободни. Што ќе добиете пакетот брзо.
Австралија, Канада, Франција, Израел, Сад, Велика Британија, Украина, Руската Федерација,Кореја, Малезија, Сингапур, Австрија, Белгија, Швајцарија, Данска, Унгарија, Италија, Луксембург, Холандија, Нов Зеланд, Полска, Шведска, Турција, Финска, Ирска, Португалија, Мексико.

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
24M, 6T, 8T, 10T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Момчиња
Број На Модел На:
Пролет момче грб
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Платно
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни

Со стоката дадена додека купуваат