• Новак
  • -50 %
Бесплатен превозот магнетни риболов играчки риболов бубачки, Деца класични дрвени играчки, учење и образование на бебе играчки

Бесплатен превозот магнетни риболов играчки риболов бубачки, Деца класични дрвени играчки, учење и образование

DEN 418.00
DEN 835.20

Достапност
Достапно за нарачка

Име : магнетни риболов буба игра Производ големина : 21.5*21.5*0.8 CM кат риболов прачка должина 18 CM Една буба големина од 3,5*3.5*2 CM Производ тежина : 0.3 KG Материјал : дрвени Опис : производот се состои од седум бубачки, риболов прачка и основната плоча. Мали дрвени буба има железо производи на назад, што може да се апсорбира од страна на магнети
Купување информации : 1.Нашето верување е : срцето да се третираат секое парче од дрво, за бебето да овозможи најбезбедно и повеќето среќен играчки од целиот свет, да им даде на луѓето сите како дрвени играчки игра класичен дрво 2.Производи со висок квалитет на обработка на дрво, на работ рог внимателно chamfering мелење, мазна, еколошки вода-базирани боја, безбедно, не-токсични, се чувствуваат е исклучителна. Овие играчки може да се зголеми на бебето визуелно препознавање, рацете и нозете, координација, креативност, имагинација, способноста да се истражуваат светот. 3.Дрвени карактеристики, тешко е да се избегне може да има мали недостатоци, не се земе предвид. 4.Поради малата големина на некои производи, треба да биде придружена од страна на возрасните се игра, да се спречи децата ќе производ во устата. Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на aliexpress.com како што се . Плаќањето ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) Пратката 1. Производи ќе бидат испорачани во 1-7days (според количината на вашите нарачки) откако ќе се направи исплата. 2. Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака hightly зависи од вашата локална царина и пост услуга. EMS : 5-14 работни дена. DHL/UPS/Федекс/ТНТ : 3-7 работни дена. Хонгконг Пост : 7-21 работни дена. 3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблеми и купувачот треба да се одговорни за друга земја царинската проблем. Враќање/Поврат може да се вратат на производи за да ни во рок од 7 дена, ако сте незадоволни со нив. Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ве молиме бидете сигурни на објекти со оригинална состојба. Повратни информации 1. Ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации, а потоа ќе бидат нашите вредни клиенти и добивање на нашиот преференцијални политики. 2. Ако не се задоволи со стоката, ве молам, само нас контакт пред да остави негативни повратни информации, ние сме подготвени да ги реши проблемите и да живеат до вашето задоволство. Забелешка : Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со пониска вредност. Сепак, купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ви благодариме за вашиот гледање.

Спецификацијата

Бар-кодот:
No
Број На Модел На:
MG6.5
Пол:
Унисекс
сертификација:
3C
Возраст Опсег:
2-4 Години
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
MWZ
Карактеристики:
Не-електрични

Со стоката дадена додека купуваат