• Новак
  • -10 %
Тактички Опрема Куршум Торба Ранец За Nerf Пиштол Holster Случај Пиштол Додатоци

Тактички Опрема Куршум Торба Ранец За Nerf Пиштол Holster Случај Пиштол Додатоци

DEN 275.00
DEN 305.76

Достапност
Достапно за нарачка

Airsoft Куршум Торба за Чување Тактички Списание Ранец За Nerf N-strike Елита / Мега / Контра Аполон Куршум Пакет
Тактички Опрема Ранец За Nerf Пиштол Holster Торба Куршум Клип Пиштол Додатоци
-Далеку од анксиозност, во радост
,
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 5-10 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите).
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Спецификацијата

Бренд Име:
TOUCHMEL
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Играчка Полуавтоматски Пиштол
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,> 6 години,> 8 години,> 14 години
Карактеристики:
Diecast
Пол:
Унисекс
Предупредување:
No
Број На Модел На:
FHG-468
сертификација:
3C
3C:
Сертификат
Бар-кодот:
No
Играчка:
пиштол додатоци
куршум торба:
пиштол holster
Компатибилен Nerf Пиштол Магазин:
пиштол магазин
тактички опрема:
за Nerf Пиштол
Пиштол Случај:
пиштол Торба

Со стоката дадена додека купуваат