• Новак
  • -6 %
Бесплатен Превозот 2m Гумени Човековите Хрчак Топката Танц Топката Вода Одење Топката Надувување Вода Топката Надувување Човечкиот Балон

Бесплатен Превозот 2m Гумени Човековите Хрчак Топката Танц Топката Вода Одење Топката Надувување Вода Топката

DEN 10739.00
DEN 11424.00

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен Превозот 2m Гумени Човековите Хрчак Топката Танц Топката Вода Одење Топката Надувување Вода Топката Надувување Човечкиот Балон
Добредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на гумени производи,меур фудбалска топка,вода
топката,zorb топката,воздух песна,вода дупка,вода брануваа ,банана-брод,гумени базен,
гумени одбојка поле,гумени боречка,гумени шатор,итн.
Опис на производот Големина : 2m материјал : 0.8 мм ПВЦ Боја : Јасно или шарени Одделение : спорт ,забава производи Гаранција : 2 години. Компресор : 110-240 V,CE и УЛ сертификат точни плус. Додатоци : поправка комплет. Испорака : од Страна на морето,со авион или expres
Фото Шоу
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Што е со големина?
A : Овој производ е 2m дијаметар за возрасни,ако сакате да се купи други големини,ве молиме контактирајте со нас.
Она што боите на топки, можете да изберете од?
A : цената на шарени топката се исти.Можете да изберете помеѓу 6 различни бои,јасно,црвена,сина,жолта,зелена.Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Не се вклучени,ако е потребно,ве молиме да го купите дополнително.
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.
Што гарантира постојат?
A : 1 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.
Дали е можно да се печати ништо на топки?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.
Она земји ќе брод вашата производи ?
О : за целиот свет.
Како да се платат?
А : во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.
Испорака Детали
1.Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.
2.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.
3.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.
Совети
1.Гумени вода wlaking топката не бара остри објекти во областа.
2.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.
3.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.
4.Ве молиме притиснете на"UP" prompt на производот да се користи ,не се јават на употреба.
5.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.
6.Децата треба да имаат родителска грижа при играње.
7.Луѓето withe срцеви заболувања,висок крвен притисок,и слабите институции имале подобро не се игра.
8.Поројниот дожд,три или повеќе силни ветрови и не треба да се користи.

Спецификацијата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 8 години,Grownups
Тип:
zorb топка
Карактеристики:
Гумени
Предупредување:
Не допирајте остри работи
CE:
Сертификат
Сертификат Број:
SCT1303061
Пластични Тип:
ПВЦ
Дијаметар:
2m
Бар-кодот:
Yes
Бренд Име:
HIBADOU
сертификација:
CE
Број На Модел На:
гумени вода одење топка
Материјал:
Пластични
Материјал:
0.8 ММ ПВЦ
Големина:
2m
боја:
Јасно И Црвена или Прилагодите
Inflating време:
Од Помалку 3mins
Тежина:
13kg
Додатоци:
Поправка на колекции
Капацитет:
MOQ:
1 Парче
безбедност:
Меѓународната безбедност стандард
Is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат