• Новак
  • -6 %
ноќта на вештерките небото танчери гумени дух бран човек воздух вокер балони цртан филм небото танчерка танцување воздух балон

ноќта на вештерките небото танчери гумени дух бран човек воздух вокер балони цртан филм небото танчерка танцување

DEN 5866.00
DEN 6240.00

Достапност
Достапно за нарачка


Comptitive Предност :
Конкуренција, ние имаме многу стилови.
Исто стилови, имаме најдобар квалитет. За превозот :
Ако сте од Русија ,можете исто така да поставите цел,само напишете го вашето име и презиме за цел,и ве молиме,истакна, ние ќе ја испрати руски Посебна Линија,превозот време ќе биде од 10-15days.Оставете среќа и смешно да се деца.Добредојдовте коментари за нашите производи и квалитет.5 м/5m/6m
Карактеристики : Трајни, атрактивни, разновиден, безбедно и животната средина загрижени
5pcs може да прилагодено печатење слободни
Компресор : нема компресор
Време на испорака : 57 дена
Гаранција : 1 година
Примена : Реклама, изнајмување бизнис, партии, клубови паркови, плоштади, отворен за забава, двор забава и други деловни функции. : )
Ако сте од Бразил ,можете исто така да поставите цел,само треба да се забелешка вашиот CPF Број или CNPJ број,coz превозот цената на Бразил се скапи,plese се осигура вашата Царинење Способност,Ако стоката е се отфрли од страна твое,ние нема да испрати наплата.
Исто услуги, ние сме брза испорака. Главниот Производ :
ноќта на вештерките небото танчери гумени дух бран човек воздух вокер балони цртан филм небото танчерка танцување воздух балон ,тие се многу издржливи,бидејќи тие се направени од јак материјал и професионален уметнички дела.

Спецификацијата

Големина:
4.5m, 5m, 6m
боја:
Бела
Бренд Име:
ternmove
Број На Модел На:
ноќта на вештерките небото танчери
Материјал:
Најлон
дизајн:
Гумени Брануваа
Возраст Опсег:
Grownups
Тип:
ноќта на вештерките небото танчери
Големина:
4.5m/5m/6m
Технологија:
Шиење и Кроењето
accessary:
поправка материјал
Funciton1:
ноќта на вештерките небото танчери
Funciton2:
ноќта на вештерките небото танчери
Funciton3:
ноќта на вештерките небото танчери
Funciton4:
ноќта на вештерките небото танчери
Funciton5:
ноќта на вештерките небото танчери
Забелешка:
прилагоди на големината и логото лак одбивање враќање/поврат
Печатење:
5pcs слободни печатење

Со стоката дадена додека купуваат