• Новак
  • -30 %
SK-601 AC напон 220V-240V 5.8 GHz-Микробранов Радар Сензор Тело Движење HF Детектор на Светлина се Префрлите

SK-601 AC напон 220V-240V 5.8 GHz-Микробранов Радар Сензор Тело Движење HF Детектор на Светлина се Префрлите

DEN 522.00
DEN 745.44

Достапност
Достапно за нарачка


Опис : SK-601 AC напон 220 V-240 V 5.8 GHz-Микробранов Радар Сензор Тело Движење HF Детектор на Светлина се Префрлите Спецификација : Напојување : 220-240 V AC
Моќ фрекфенција : 50/60 Hz
Макс оптоварување : 1200 W
HF систем : 5.8 GHz Г.С. радар, ISM бенд
Пренос на моќ : 360°
Светло контрола : 2-2000 LUX
Големина : 85 x 38 x 40mm
Забелешка : висока фреквенција излез на овој сензор е Пакетот вклучува : 1 x Микробранова Радар Сензор Префрлате
2 x Завртки

Спецификацијата

сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
радар сензор
Тип На Објект:
Прекинувачи

Со стоката дадена додека купуваат