• Новак
  • -10 %
200 Компјутери 7 боја Тактилни Притисни Копче за Префрлање Капа,тактичност микро прекинувач копчето Капа,одговара 7*7mm;8*8*mm;8.5*8.5 мм,се префрлат не е вклучуваат

200 Компјутери 7 боја Тактилни Притисни Копче за Префрлање Капа,тактичност микро прекинувач копчето Капа,одговара

DEN 553.00
DEN 614.40

Достапност
Достапно за нарачка


200 Компјутери 7 боја Тактилни Притисни Копче за Префрлање Капа,тактичност микро прекинувач копчето Капа,одговара 7*7mm;8*8*mm;8.5*8.5 mm
Име на производ : switch шапка,light touch switch Капа A04 Производ за употреба : 7*7mm;8*8*mm;8.5*8.5 mm микро допир switch адаптер Производи параметри : 6 X10 MM Производ во боја : црна, црвена во жолта боја сина и бела зелена сива седум боја ве молиме изберете бојата што сакате,системот На стандардниот просек се дистрибуираат боја,ви благодариме! Пакет не е вклучуваат префрлување

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
Не се вклучуваат префрлување
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
SITOMESIA
Број На Модел На:
A04
Гаранција:
No
сертификација:
CCC

Со стоката дадена додека купуваат