• Новак
EC16 E16 Аудио /дигитален енкодер/ 360 ротирачки 3Pin се Справи со должина:15mm

EC16 E16 Аудио /дигитален енкодер/ 360 ротирачки 3Pin се Справи со должина:15mm

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
1

Со стоката дадена додека купуваат