• Новак
10x Нови DC Џек со Кабел одговара за IBM ThinkPad Работ E325 DD0PS3PB000

10x Нови DC Џек со Кабел одговара за IBM ThinkPad Работ E325 DD0PS3PB000

DEN 1391.52

Достапност
Достапно за нарачка


3) д-пакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение.
2) Ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од страна на купување, тоа значи дека купувачот ќе биде одговорен за сите даноци, како што се обврска на плаќање, и така натаму.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.
4) Колор разлика предизвикани од екран или други неконтролирани причина не припаѓаат на квалитетот проблем.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.
2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,
Ние нормално брод цел од страна на
А Стандард Економија Превозот Начин
1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до
2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот.
1) Купувачот може да го врати парцела кои не се отворени или оштетени од некогаш во рок од 7 дена по парцела примени без никаква причина на купувачот превозот цена.10x Нови DC Џек со Кабел одговара за IBM Think Pad Работ E325 DD0 PS3 PB000
Состојба : Нова
Ап ply за : IBM Think Pad Работ E325
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме. Како и продавачот и купувачот времето што помина за трансакцијата треба да се почитува.
Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор.

Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
5) Друг статус според acutal причина, ние би сакале да преговара пријателски со купувачот за најдобро решение.
* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.
3) Ако на секое прашање или проблем се среќаваат, ние сме многу ценети дека ќе контакт со нас и да даде и шанса да се реши без проблеми и пријателски.
Повратни информации
1) Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога ние го добиле истиот.
Она што е во кутијата
10x кабел
Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.
2) Ние НЕ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КУПУВАЧОТ без никакви претходни комуникација и оставете netural / негативни повратни информации директно.
3) Ако нема посебни discription, сите стоки со 90 дена гаранција. Ако се врати пратката била предизвикана од страна на купувачот misjudgement, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса се причинети.

Спецификацијата

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
dc џек
Количина:
10
Должина на кабел:
Со кабел

Со стоката дадена додека купуваат