• Новак
10PCS 6X6X7.3ММ(H=8.7 ММ Со Капа) 4PIN НАТОПИ& SMD Еден Такт Копчето Врвот Плоштад Главата Тактички Копчиња Вклучите Мини Push Button

10PCS 6X6X7.3ММ(H=8.7 ММ Со Капа) 4PIN НАТОПИ& SMD Еден Такт Копчето Врвот Плоштад Главата Тактички Копчиња

DEN 36.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПАКУВАЊЕ ЗА 10 PCS Ова е еден Вид На Еден Тактилни Копчето Switch 4 PIN Големина Е 6*6*7.3 mm,Ако Додадете Капа На Висина Ќе Биде 8.7 mm
Пред Ставање Капа
По Ставање Капа Големина Референца
Со Colorfull Капи Се Покажа Подолу
Шарени Капи
се користи за играчки/ caculator/telephone/TV/Видео/Аудио equiprment/куќа апарати/дигитална опрема ....

Спецификацијата

Големина:
6X6 Series
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
натопи
Број На Модел На:
TS-1166F
сертификација:
CCC,RoHS
Гаранција:
1year

Со стоката дадена додека купуваат