• Новак
  • -35 %
DC 12V 24 Копчиња 44 Копчиња IR-Далечински Контролер RGB Led Controler За RGB LED Лента Светлина 3528 5050 Без Батерија

DC 12V 24 Копчиња 44 Копчиња IR-Далечински Контролер RGB Led Controler За RGB LED Лента Светлина 3528 5050

DEN 96.00
DEN 146.88

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификации : Работна температура : -20-60 напон : DC12 V Излез : Три CMOS мозоци-ја отвори излезната Поврзување на владата : Заеднички анодна Max оптоварување струја : 2 A секоја боја
(ЗАБЕЛЕШКА : IR-далечински контролер без батерија)

Спецификацијата

Копчето Број:
44 За Одбирање, Копчињата 24
боја:
Мини led приемник, Кутија led приемник
Тип На Објект:
RGB Controler
сертификација:
ЕМК,RoHS,CE
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Материјал:
GPG цврста пластика
Бренд Име:
VBS
Гаранција:
2 години
Број На Модел На:
24/44KEY RGB Контролер
Карактеристики:
IR-далечински контролер
Max. Оптоварување На Моќ:
72W
Wattage:
1W
Controled Метод:
IR
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V

Со стоката дадена додека купуваат