• Новак
За да се префрлате вклучите - НА 6 Игли 12MM 2positions рокер switch KN3-3

За да се префрлате вклучите - НА 6 Игли 12MM 2positions рокер switch KN3-3

DEN 1673.76

Достапност
Достапно за нарачка


За да се префрлате вклучите - НА 6 Игли 12 MM 2positions рокер switch KN3-3

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Карактеристики:
За Да Се Префрлате Префрлате
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
KN3-3

Со стоката дадена додека купуваат