• Новак
240V AC 5Amp Четири Нормално Отворен 4NO 4NC(Секоја Микро Прекинувач Има 1NO 1NC) Нормално Затворен Еден Пролет се Врати Џојстик Префрлате

240V AC 5Amp Четири Нормално Отворен 4NO 4NC(Секоја Микро Прекинувач Има 1NO 1NC) Нормално Затворен Еден Пролет

DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка


Име на производ Џојстик Switch Материјал Пластика, Метал Напон Тековната 240 V AC 5 A Акција Тип Еден Контакт Тип 4 NC 4 NO(Секоја Микро Прекинувач Има 1 NO 1 NC) се Справи со Дијаметар 14.5 мм/0.57" Вкупната Големина 47 x 47 x 67mm/1.85" x 1.85" x 2.64"(L*W*H) Одредување Навој Дијаметар
2.5 mm/0.098" Одредување на Тема Големина 37mm/1.46"(Certer да Certer) Боја Црна
ПРЕВОЗОТ :
Превозот форма : препорачана пошта
Проценка time : 15-25days на светот
Answer : ___________________________ Note :
1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 : Испорака задолжен е за вас.
3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.
Гаранција :
Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.
Политика :
Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.
ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА Е-МЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

Спецификацијата

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис

Со стоката дадена додека купуваат