• Новак
10x Нова Сила DC Џек со Кабел Конектор Приклучок одговара за IBM ThinkPad Работ E320 04W2211

10x Нова Сила DC Џек со Кабел Конектор Приклучок одговара за IBM ThinkPad Работ E320 04W2211

DEN 1391.52

Достапност
Достапно за нарачка


Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор.
2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,
Ние нормално брод цел од страна на
А Стандард Економија Превозот Начин
1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до
2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение.
Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hous за систем да се справи со вашата исплата.
Повратни информации
1) Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога ние го добиле истиот.10x Нова Сила DC Џек со Кабел Конектор Приклучок одговара за IBM Think Pad Работ E320 04 W2211
Состојба : Нова
Ап ply за : IBM Think Pad Работ E320
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме.
3) Ако на секое прашање или проблем се среќаваат, ние сме многу ценети дека ќе контакт со нас и да даде и шанса да се реши без проблеми и пријателски. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми.
Она што е во кутијата
10x кабел
Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.
4) Колор разлика предизвикани од екран или други неконтролирани причина не припаѓаат на квалитетот проблем. Ако се врати пратката била предизвикана од страна на купувачот misjudgement, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса се причинети.
1) Купувачот може да го врати парцела кои не се отворени или оштетени од некогаш во рок од 7 дена по парцела примени без никаква причина на купувачот превозот цена.
3) д-пакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне.

Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
3) Ако нема посебни discription, сите стоки со 90 дена гаранција.
* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.
5) Друг статус според acutal причина, ние би сакале да преговара пријателски со купувачот за најдобро решение. Како и продавачот и купувачот времето што помина за трансакцијата треба да се почитува.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот.

Спецификацијата

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
dc џек
Количина:
10
Должина на кабел:
Со кабел

Со стоката дадена додека купуваат