• Новак
10x Нови DC Џек со Кабел Конектор Приклучок одговара за Леново G560 G565 DC301009600

10x Нови DC Џек со Кабел Конектор Приклучок одговара за Леново G560 G565 DC301009600

DEN 2159.52

Достапност
Достапно за нарачка


Повратни информации
1) Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога ние го добиле истиот. Како и продавачот и купувачот времето што помина за трансакцијата треба да се почитува. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение.
3) д-пакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне.
2) Ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од страна на купување, тоа значи дека купувачот ќе биде одговорен за сите даноци, како што се обврска на плаќање, и така натаму.

Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот.
Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hous за систем да се справи со вашата исплата.
1) Купувачот може да го врати парцела кои не се отворени или оштетени од некогаш во рок од 7 дена по парцела примени без никаква причина на купувачот превозот цена. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам.
4) Колор разлика предизвикани од екран или други неконтролирани причина не припаѓаат на квалитетот проблем.
3) Ако нема посебни discription, сите стоки со 90 дена гаранција.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.
5) Друг статус според acutal причина, ние би сакале да преговара пријателски со купувачот за најдобро решение.
Она што е во кутијата
10x кабел
Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.
3) Ако на секое прашање или проблем се среќаваат, ние сме многу ценети дека ќе контакт со нас и да даде и шанса да се реши без проблеми и пријателски.
Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор.
2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,
Ние нормално брод цел од страна на
А Стандард Економија Превозот Начин
1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до
2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.10x Нови DC Џек со Кабел Конектор Приклучок одговара за Леново G560 G565 DC301009600
Состојба : Нова
Ап ply за : Леново G560 G565
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме. Ако се врати пратката била предизвикана од страна на купувачот misjudgement, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса се причинети.
2) Ние НЕ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КУПУВАЧОТ без никакви претходни комуникација и оставете netural / негативни повратни информации директно.
* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.

Спецификацијата

Број На Модел На:
dc џек
Бренд Име:
YOOGY
Количина:
10
Должина на кабел:
Со кабел

Со стоката дадена додека купуваат