• Новак
SMD MicroUSB приклучок miniUSB конектор MK5P 5P женски /бакар

SMD MicroUSB приклучок miniUSB конектор MK5P 5P женски /бакар

DEN 576.00

Достапност
Достапно за нарачка


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :

Спецификацијата

Бренд Име:
zhiyejiand
Број На Модел На:
USB

Со стоката дадена додека купуваат