• Новак
1x Нова Сила DC Џек со Кабел одговара за IBM THINKPAD L510 L512 L520

1x Нова Сила DC Џек со Кабел одговара за IBM THINKPAD L510 L512 L520

DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка


Повратни информации
1) Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога ние го добиле истиот.
1) Купувачот може да го врати парцела кои не се отворени или оштетени од некогаш во рок од 7 дена по парцела примени без никаква причина на купувачот превозот цена.1x Нова Сила DC Џек со Кабел одговара за IBM THINKPAD L510 L512 L520
Состојба : Нова
Ап ply за : IBM THINKPAD L510 L512 L520
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение. Како и продавачот и купувачот времето што помина за трансакцијата треба да се почитува.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот. Ако се врати пратката била предизвикана од страна на купувачот misjudgement, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса се причинети.
2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,
Ние нормално брод цел од страна на
А Стандард Економија Превозот Начин
1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до
2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.

Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
3) Ако на секое прашање или проблем се среќаваат, ние сме многу ценети дека ќе контакт со нас и да даде и шанса да се реши без проблеми и пријателски.
Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hous за систем да се справи со вашата исплата.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми.
4) Колор разлика предизвикани од екран или други неконтролирани причина не припаѓаат на квалитетот проблем.
* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.
Она што е во кутијата
1x кабел
Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.
2) Ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од страна на купување, тоа значи дека купувачот ќе биде одговорен за сите даноци, како што се обврска на плаќање, и така натаму.
3) Ако нема посебни discription, сите стоки со 90 дена гаранција.
2) Ние НЕ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КУПУВАЧОТ без никакви претходни комуникација и оставете netural / негативни повратни информации директно.
3) д-пакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне.
5) Друг статус според acutal причина, ние би сакале да преговара пријателски со купувачот за најдобро решение.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.
Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам.

Спецификацијата

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
dc џек
Количина:
1
Должина на кабел:
Со кабел

Со стоката дадена додека купуваат