• Новак
За да се префрлате switch KN-1121 НА-НА 3 завртка 2 Позиција 250VAC 15A E-TEN1121

За да се префрлате switch KN-1121 НА-НА 3 завртка 2 Позиција 250VAC 15A E-TEN1121

DEN 1155.84

Достапност
Достапно за нарачка


За да се префрлате switch KN-1121 НА-НА 3 завртка 2 Позиција 250 VAC 15 A E-TEN1121

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Карактеристики:
За Да Се Префрлате Префрлате
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
E-TEN1121

Со стоката дадена додека купуваат