• Новак
  • -5 %
1PCS SC132 Scram копчето LAY37-01ZS Y090 престане да се префрлите на Итни Притисни копче се префрлат на Авто-заклучување Дупка Големина 22mm 660V/10A 1NC

1PCS SC132 Scram копчето LAY37-01ZS Y090 престане да се префрлите на Итни Притисни копче се префрлат на Авто-заклучување

DEN 101.00
DEN 106.08

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа се вика авто-заклучување префрлате
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Авто-заклучување/Self-држете Прекинувач : Push копчето , Моќ;Второ притисни копче ,исклучување. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Пакет : 1 PCS
Автоматско Ресетирање на Прекинувач : Push копчето , Моќ;потоа да се релаксира ,го исклучување.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Latching switch обично се однесува на прекинувачот донесе механичко заклучување на функцијата, притиснете надолу, нека оди по копче не е целосно скокаат, е заклучен, треба да притиснете повторно, скокна за да го отклучите целосно.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Време на испорака само за референца.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.И корисни коментари за други клиенти. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC,CE,CCC
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
SC132

Со стоката дадена додека купуваат