• Новак
Заштита на животната средина 100pcs/број 6*6*13mm Interruptor 4 PIN Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Директни Plug-in Self-ресетирајте

Заштита на животната средина 100pcs/број 6*6*13mm Interruptor 4 PIN Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач

DEN 141.12

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад Повратни информации : Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница. Време на испорака само за референца.

Спецификацијата

Бренд Име:
GGEERPOELE
сертификација:
УЛ,CQC,CE,PSE,FCC,VDE,ГШ,ССА,RoHS,EMC,LVD,CCC
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
6*6*13.0
Карактеристики:
4 pin
Материјал:
Пластични
тековната:
350mA
Тип На Објект:
Прекинувачи
Оценка:
0.5 A 12VDC
Контакт Отпор:
50mΩ макс(почетна)
Отпорност На Изолација:
100MΩ(minDC 250V)
Dielectric сила:
AC250V(50/60Hz за 1minute)
Electrically Живот:
80,000 циклуси
Средина Температура:
-25℃~+105℃
Оперативен Сила:
180/250(±30gf)

Со стоката дадена додека купуваат