• Новак
  • -5 %
3PCS позлатени Џек Од 3,5 Аудио Приклучок 4 Пол Конектор за Слушалка со Алуминиумска цевка и Завртка брави заварување слободни БОГАТА ТЕХНИКА за пакување

3PCS позлатени Џек Од 3,5 Аудио Приклучок 4 Пол Конектор за Слушалка со Алуминиумска цевка и Завртка брави

DEN 218.00
DEN 229.44

Достапност
Достапно за нарачка


Позлатени Џек Од 3,5 Аудио Приклучок 4 Пол Конектор за Слушалка со Алуминиумска цевка и Завртка брави заварување слободни БОГАТА ТЕХНИКА за пакување Име : 4 Pole позлатени Слушалка Адаптер Тежина : 3.6 g Пакување : 3pcs/многу (пп торба) Можете да ја користите оваа 3.5 mm 4 Пол приклучок за слушалки Аудио и Видео Лемење Џек да се направи било 3.5 mm 4 пол конектор за кабел со себе ,а потоа можете да поправка на вашиот Омилен слушалки. Опис : Сосема нов и висок квалитет Должина : околу 40mm Боја : Црна Пакет се Вклучени : 3pcs 3.5 mm 4 Пол приклучок за слушалки Аудио и Видео Лемење Џек

Спецификацијата

Бренд Име:
R
Број На Модел На:
RGD7081250
Тип:
аудио/видео адаптер
Карактеристики:
3.5 MM СТЕРЕО приклучок
говорникот терминал:
Yes
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
машки да се женски
говорникот конвертор:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат