• Новак
  • -5 %
1pcs/многу 16MM опрема компјутер автомобил модифицирани ангел око / звучници контрола на пристап / врата патент заклучување копче

1pcs/многу 16MM опрема компјутер автомобил модифицирани ангел око / звучници контрола на пристап / врата патент

DEN 456.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


1pcs 16 MM опрема компјутер автомобил модифицирани ангел око / звучници контрола на пристап / врата патент заклучување копче
Напон : 5 V 12 V 24 V 220 V

Спецификацијата

боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Напон:
12V
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC,CE,CCC
Карактеристики:
метал копчето
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
JY-101
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1years
боја:
црвено, зелено, жолто и сино бела
Количина:
1pcs
Напон:
5V 12V 24V 220V

Со стоката дадена додека купуваат