• Новак
  • -8 %
cltgxdd N-180 DC Моќност Џек Конектор Приклучок за телефон/DV/Таблета, 5pin SMT, Дупка кол 2,5 mm Pin=0.7 мм, Големината 11x4.5x3.4mm

cltgxdd N-180 DC Моќност Џек Конектор Приклучок за телефон/DV/Таблета, 5pin SMT, Дупка кол 2,5 mm Pin=0.7 мм,

DEN 11.00
DEN 12.00

Достапност
Достапно за нарачка

За купувачите : 1.Сите наши слики биле однесени во вид. 2.Ние ќе ја испорача стоката во рок од 2-7 дена по вашата исплата. (Во прилог на посебните околности) 3.Ве молиме, изберете ја логистика режим во согласност со фактичката состојба. 4.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!

Спецификацијата

Бренд Име:
cltgxdd
Број На Модел На:
N-180

Со стоката дадена додека купуваат