• Новак
  • -10 %
Транспарентен 100pcs/Многу 63mm Стаклено Влакно Diy Божиќ Партија Оркестарот Додаток За Лустерот Гарланд Влакно Оркестарот Синџири Приврзоци

Транспарентен 100pcs/Многу 63mm Стаклено Влакно Diy Божиќ Партија Оркестарот Додаток За Лустерот Гарланд Влакно

DEN 9024.00
DEN 10026.72

Достапност
Достапно за нарачка


Транспарентен 100pcs/Многу 63mm Стаклено Влакно Diy Божиќ Партија Оркестарот Додаток За Лустерот Гарланд Влакно Оркестарот Синџири Приврзоци големина : 63mm мини цел : 100pcs/многу боја : јасно материјал : K9 кристал оптички стакло Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,X-дрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн. Нека вашата имагинација се направи оваа прекрасна пенливи кристали во објект на креативна уметност, која ќе додадете одреден шарм и убавината на вашата околина. Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Повеќе : што треба да знаат 1.Цената Исклучува Било Царина И Ние Не се Одговорни За Било какви Давачки во Земјата на Дестинација. 2.Ние Обично Знак на Стоки, Како ПОДАРОК Со НИСКА ВРЕДНОСТ На Комерцијална Фактура, И да Ви Помогне Да се Избегне Други Увозни Даноци, Но Ние не Може да Гарантира Без Данок. 3.Доколку Имате Посебни Барања За Декларираната Вредност, Ве Молиме Ги Споделите Со Нас. 4.Вистинските Производи понекогаш може да има некои големина разлика,големина error2-3мм,ако предвид тоа,ве молиме да не ги ред,ви Благодарам превозот време 1.Предмети Ќе Биде Предаден во Рок Од 2-7 Дена По Приемот на Плаќање На Али-експрес. 2.Ние Ќе ги Остават на Следење На Број На Вашата Нарачка Кога ќе се Испраќаат на Пакетот.Превозот податоци ќе Се Ажурира По Неколку Дена.Тоа Ќе се Случува Што не Можете Да ја Проверите Информацијата За веб-Сајт. повратни информации 1.Вашиот Задоволителен Е Нашата Единствена Извршување. Вашата Повратна Информација Е Од Исклучително Значење За Нас. 2.Ве молиме Љубезно Ни Остави Пет Ѕвезди Откако Ќе бидете Задоволни Со Вашата нарачка. 3.Ве молиме Не го Ни Даде Негативни Повратни информации, Ако Сте Задоволни Со Вашиот Купи, И Не Двоумете се Да Контактирате со Нас, Ние ќе ги Реши Сите Проблеми Со Вас. 4.Ве молиме Не го Отворите Спор Поради Било какви Причини Пред да Контактирате Со Нас И Ние Ќе Ви ги Даде Добро Решение. 5.Вистинските Производи понекогаш може да има некои големина разлика,големина error1-5мм,ако предвид тоа,ве молиме да не ги ред,ви Благодарам врати&политика за наплата 1.Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Рок Од 7 Дена. 2.Само Неискористени, Неоштетени И Оригинална Состојба Предмет Може Да Биде Квалификуван За Враќање.
3.Купувачот Се Одговорни За Враќање Превозот Надомест.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Број На Модел На:
Лустерот Кристално
Висина:
63MM
Ширина:
43mm
Дијаметар:
43mm
Бренд Име:
HBL
Должина:
63mm
Име:
Кристал Рогови Форма Лустерот Приврзоци
боја:
Транспарентна
Големина:
63*43*22mm
Материјал:
кристално стакло
is_customized:
YES

Со стоката дадена додека купуваат