• Новак
  • -5 %
50pcs 3W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА УВ Светлина Чип 365nm 375NM 385nm 395nm 400nm 415nm 430nm Ултра Виолетова DIY

50pcs 3W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА УВ Светлина Чип 365nm 375NM 385nm 395nm 400nm 415nm 430nm Ултра Виолетова

DEN 1186.00
DEN 1248.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификации :
100% Сосема Нов 3 W Висока Моќност предводена мушка
50000hours живот време
Две години гаранција
Спецификации :
3w led :
УВ LED (365-370nm),(370-375 NM),(380-385 NM) , 395-400nm),(405-410nm),(415-420nm)
DC Напред Напон : 3.2 V~4.5 V
Напред Тековната : 700m A

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
365-370nm, 370-375nm, 375-380nm, 380-385nm, 385-390nm, 395-400nm, 400-405nm, 410-415nm, 420-430nm
Wattage:
3W
Тип На Објект:
Топката
Напон:
3.0-3.6V
Број На Модел На:
LED
сертификација:
CCC
тековната:
700mA

Со стоката дадена додека купуваат