• Новак
  • -15 %
SD28TA-ZM, на 90 степен лактот водоотпорен конектор 4pin, IP67,Панел Планината конектори Тековна Оценка 45A, конектор приклучок и приклучок

SD28TA-ZM, на 90 степен лактот водоотпорен конектор 4pin, IP67,Панел Планината конектори Тековна Оценка 45A,

DEN 469.00
DEN 552.00

Достапност
Достапно за нарачка


Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница,ќе ве молам да потрае неколку минути да се погледне на овој инструкции? ви благодариме. 1. Со цел да се избере вистинскиот производи,направивме внимателни категории за вас,ако имате повеќе барање, како што се : потребата браник,или без браник, можете да оставите порака кога ќе нарачате, се разбира, можете да контактирате со нас директно. 2. Ако ви треба заварување кабел за приклучок, ќе е подобро да се обезбеди paramper на кабелот и спецификација на конектор. Ако тоа е за професионална опрема кабел, ве молиме да обезбеди заварување дефиниција. 3.Имаме добра цена за голема количина, а ние може да го прилагодите со кабел според клиентите барања 4.ве молиме испратената порака да ни кажете каков сакате, кога ќе се направи нарачка! Ако сте заинтересирани,pls се чувствуваат слободни да не контактирате за да погледнете повеќе производи,2414253717 (во) qq (точка) ком благодарение 5. сите наши цена е малопродажната цена, ако го поставите цел над 10 парче, ние би сакале да понуди 10% попуст, секоја нарачка над 20 парче, ние би сакале да им понуди 20% попуст. Ако имате било дел цел, ве молиме слободно да контактирате за повеќе попуст 6.Без разлика што и да е вашиот количина, ние ќе ни биде мило да ви испраќа стоките навремено, и ќе им понуди на следење на број за да можете да ја следат стоката нагоре. 7.Конектори ние се продаваат е Меѓународен бренд компатибилност конектор, ве молиме да го изберат правото за дел број според она што ви треба. Секој дел број треба да се потврди, ве молиме контактирајте saler за спецификација. Ви благодарам многу за вашата доверба Транспорт информации : A : Сите на вашите нарачки имаме следење на број за да можете да ги пратите на стока во секое време. Без разлика колку сте се купи. Б : Секоја нарачка над УСД$200, ние ќе ви испратиме стоката преку DHL, soonest може да ви стигне за 5 дена.Нарачки под УСД$200,ние ќе ви испратиме стоката преку парцела, тоа трае околу 18days. Ако вашата нарачка вредност под УСД$200, и сакате испорака страна на курирската служба DHL, ве молиме контактирајте со нас да плати УСД$15 за испорака.

Спецификацијата

Број На Модел На:
SD28TA-ZM
Бренд Име:
SZJELEN

Со стоката дадена додека купуваат