• Новак
1pcs AC 380V 2KW I/O Off Почнете да Престанат да им Помогнам на Копчето Switch 6 Завртка Терминали QCS1

1pcs AC 380V 2KW I/O Off Почнете да Престанат да им Помогнам на Копчето Switch 6 Завртка Терминали QCS1

DEN 91.20

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ Притисни Копче за Префрлање Модел QCS1 Надворешен Материјал Пластични Напон AC 380 V Моќ 2 KW Вкупната Големина 7.3 x 4.8 x 3.8 cm / 2.9" x 1.9" x 1.5" (L*W*T) Монтажа Големина x 4.2 3.2 x 3cm / 1.7" x 1.3" x 1.2" (L*W*T) Дупка со Дијаметар од 4.5 мм / 0.18" Боја Како Слика се Прикажува Губење на 49.6 g Пакет Содржина 1 x Притисни Копче за Префрлање 1 x Гума Перница
Опис : Тоа е 2 притисни копчиња, еден зелен НА притисни копче и еден црвено ИСКЛУЧЕНО притисни на копчето. Одлично за машина алатки, контрола, како што се електрични алатки.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
сертификација:
ЕМК,CCC
Карактеристики:
вклучено исклучено
Гаранција:
1year
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
QCS1

Со стоката дадена додека купуваат