• Новак
Jiguoor E27 Светлина, Крушка Светилка Носителот Флексибилни Продолжување Конвертор се Префрлите Адаптер Приклучок ЕУ Приклучок

Jiguoor E27 Светлина, Крушка Светилка Носителот Флексибилни Продолжување Конвертор се Префрлите Адаптер Приклучок

DEN 147.84

Достапност
Достапно за нарачка


Функција :
-Тип : ЕУ Plug да E27 со On/Off Прекинувач
-Материјал : Школка : PBT, Електронски Дел : Метал
-Врат Должина : 10cm 20cm 30cm 40cm 50cm
-Напон и Струја : AC 110-240 V,4А -
-Боја : Бела
Пакет се вклучени :
1x E27 Сијалица Приклучок Адаптер Конвертор

Спецификацијата

База Тип:
E27
Бренд Име:
jiguoor
База Материјал:
ABS
Гаранција:
-
сертификација:
CE
Карактеристики:
-
Број На Модел На:
-
Тип На Објект:
Светилка Основи

Со стоката дадена додека купуваат